Motorshop Desmet Waregem - homepage

COVID-19 Update

Beste Klanten

Omtrent de nieuwe maatregelen is onze winkel terug gesloten.
Wel kunnen jullie bestellingen plaatsen dmv een mail te sturen.
Wij staan ook telefonisch klaar om jullie verder te helpen!

Tel:                                          056/60.45.05

Kledij:                                     
Clothing@Motorshop-desmet.be

Verkoop:                                 
Sales@Motorshop-desmet.be

Magazijn & Werkplaats:           

Info@Motorshop-desmet.be
Parts@Motorshop-desmet.be
Bikes@Motorshop-desmet.be


Bureau:                                   
Office@Motorshop-desmet.be

 

 

Flockdesign